Přehled vystoupení na rok 2019 - Novus Origo | Fireshow & Lightshow & historický šerm

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

2010     /     2011     /     2012     /   2013     /    2014     /    2015    /   2016   /    2017    /   2018    /  2019    /    2020


LEDEN

12. ledna

Šťastný úsměv, ples SVOŠS (light-show)


18. ledna

Novoroční posezení pro starší generaci, Střítež


26. ledna 

Narozeniny

ÚNOR

16. února

Setkání spřátelených skupin, Pivovar Polná


Ples Bítovčice (light-show)


22. února

Ples, Nové Město na Moravě (light-show)

BŘEZEN

2. března
Ples města Golčův Jeníkov (light-show)

23. března
Workshop s In Taberna

30. března
Výroční ples Ten s kosou (light-show)

DUBEN

4.-7. dubna
Vystoupení s koňmi, For Horse, Praha

5. dubna
Nejasná budoucnost

12.-14. dubna
Sionské taškařice (bitva, šerm, fire-show)

13. dubna
Pivní festival, Brtnice (fire-show)

30. dubna
Pálení čarodějnic Pohled (fire-show)

Pálení čarodějnic, Fajtův kopec (fire-show)

KVĚTEN

3. května
Městské slavnosti Trutnov (fire-show)

11. května

17. května
Muzejní noc, Kutná Hora (šerm, fire-show)

18. května
Lovčičská zteč (fire-show)

31. května
Restaurace Smrček, Polná (fire-show)

ČERVEN


1. června
Pohádkový les Počátky (soutěže)

7. června
Kynologický klub Velká Bíteš, Dětský den (šerm, fire-show)

8. června
Vystoupení s koňmi, Hranice na Moravě, městské slavnosti

Obecní den v Týnci (ležení, šerm, sokolník, soutěže, fire-show)

14. června
Firemní akce, Velké Meziříčí (šerm, fire-show)

15. června
Skautský tábor O poklad pánů z Pernštejna (fire-show) 

Barchan, Jemnice (fire-show)

22. června
750 let obce Jitkov (soutěže, šerm, Miss orient, Bavor Rodovský)

Jihlavské havíření. Pivovarská restarurace (velká fire-show)
Ukončení programu, Smetanovy sady (fire-show)

Svatba, areál Garnataurus (malá fire-show)

28. června
Staročeské slavnosti v Ledči nad Sázavou (fire-show)

JHSPRINT&TUNING Jindřichův Hradec (fire-show)

29. června
Staročeské slavnosti v Ledči nad Sázavou (denní kejkle)

Půtovy zámecké slavnosti, Kvasiny (bitva, vystoupení s koňmi, fire-show)

20. Motorachot, Želetava (fire-show)

ČERVENEC


12. července

13. července
Dračí lodě Polná (čerti na chůdách)

Statek Barvínek, Adamov (fire-show)

19. července
Klepákův mlýn, Brandlín (šerm, ukázka zbraní, zbrojí)

20. července
BItva o Notorburg (bitva, fire-show)

27. července
Motosraz, Semín u Přelouče (fire-show)

Hotel Rytířsko (malá fire-show)

Narozeniny Polná (fire-show)

SRPEN


2. - 3. srpna
Bitva na Mělníku (démoni v bitvě, fire-show)

3. srpna
Bitva na Winterbergu (fire-show)

9. - 10. srpna

15. srpna
Tyjátrfest (light-show)

16. srpna

Vystoupení s koňmi, Slavnosti tří kápí, Třebíč

17. srpna
Mrkvancobraní Polná (šerm)

Vystoupení s koňmi, Slavnosti tří kápí, Třebíč

Amazonky dětem, Bohdíkov (fire-show)

Šejdorfský mlýn, svatba (fire-show)

23. srpna
Velké Meziříčí, svatba (šerm, fire-show)

24. srpna
Pohádkový les, Dobronín (šerm)

Dračí lodě (čerti, fire-show)

Vystoupení s koňmi, Vondrov

25. srpna

28. srpna
Benefice psych. léčebna Havlíčkův Brod (denní motání, vystoupení s koňmi)

30. - 31. srpna
Bitva Přívory (bitva, fire-show)

ZÁŘÍ


6. - 8. září
Dětský festival ohně a pohybu Incendio

7. září
Den obce Střeň - Komárfest (fire-show, ohňostroj)

7. - 8. září
Mrkvancová pouť, Polná (šerm před prohlídkami)

13. září
Denní a týdenní stacionář, Jihlava (šerm)

14. září
Příbramská svatohorská šalmaj

21. září
Moravský Krumlov (šerm, sokolník, fire-show)

FAJR - Festival Ohně a Meče (fire-show)

28. září
20. ročník historických Svatováclavkých slavností, Napajedla (průvod, velká fire-show)

Den pro starou Brtnici (šerm)

ŘÍJEN


3. října
Firemní akce, Pivovar Polná (soutěže)

5. října
Frýdek Místek (vystoupení s koňmi)

Dýňobraní, Čáslav (malá fire-show)

12. října
Tradiční Bystřické hody (fire-show)

25. října

26. října
Tvrz Kurovice (fire-show)

Štoky (fire-show)

27. října
Rančířov (fire-show s prvky light)

LISTOPAD

1. listopadu 
Volárna (fire-show)

2. listopadu
Lampionový průvod Chvaletice (fire-show)

8. listopadu
Pohořelice (fire-show)

Všetaty (fire-show)

9. listopadu
Havlíčkova Borová (fire-show)

10. listopadu
Dobrá u Přibyslavi (fire-show)

11. listopadu
Počátky (fire-show)

16. listopadu
Svatý Martin, Třešť (fire-show)

Velké Opatovice (fire-show)

Vystoupení s koňmi, Rosice

17. listopadu
Lampionový průvod Jihlava

23. listopadu
Worshop s In Tabernou

29. listopadu
Svitávka (malá fire-show)

30. listopadu
Rynárec (fire-show)

Bohdalov (malá fire-show)

Miroslav, průvod Krampus (malá fire-show, Synové bouře)

PROSINEC

5. prosince
Slavonice (čertovská fire-show)

Jaroměřice nad Rokytnou (fire-show)

6. prosince
Krampus show v Jihlavě na Březinkách

Tempo Polná (malá čertovská fire-sow)

Dobronín 

Státní veterinární ústav Jihlava (fire-show)

7. prosince
Obec Suchá (fire-show, light-show)

8. prosince
Orlová (čerti, fire-show)

13. prosince
Mohelenský dvůr, Mohelno (malá fire-show)

14. prosince
Firemní večírek OVB Josef Šimon, pivovar Polná 

Firemní akce, Žďár n. Sázavou (piráti)

14. - 15. prosince
Šermířský workshop s Bellátorem
 
TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky