Reference - Novus Origo | Fireshow & Lightshow & historický šerm

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

 
 
 Mapa míst kde jsme vystupovali:

 
 
Vybrané reference od klientů:

 
" Vystoupení skupiny Novus Origo se stalo tradičním programem Muzejních nocí na Hrádku v Kutné Hoře.
Návštěvníci z řad kutnohorských obyvatel se vždy již těší na šermířské vystoupení i ohňovou show. Program si užívají dospělí i děti. Pro ty je nezapomenutelným zážitkem například možnost potěžkat velký obouruční meč. Nově příchozí návštěvníci nebo zahraniční turisté jsou z programu nadšení a popularita této akce dlouhodobě stoupá. Děkujeme za dlouhodobou spolupráci a těšíme se opět na další Muzejní noci v Kutné Hoře."
Edita Dvorská, České muzeum stříbra, Kutná Hora
" ...již opakovaně jsme pro hotel Studánka oslovili skupinu Novus Origo, se žádostí o zajištění večerního vystoupení. Po každém představení hodnotíme kvalitu, nasazení, inovaci a způsob provedení i s ohledem na hodnocení od našich hotelových hostů.
Musím znovu konstatovat, že opět skupina příjemně překvapila a zaujala svou kvalitní, kreativní prezentací. Rádi spolupracujeme s ověřeným partnerem, který nabízí kvalitu za rozumnou cenu. Určitě budeme hledat další možnou spolupráci a můžeme všem ostatním tuto skupinu jenom vřele doporučit!"
Luboš Kalous, Hotel STUDÁNKA****
" Skupina Novus Origo z Polné naplňuje své přízvisko  „Páni ohně a meče“ zcela dokonale. Už jsem viděl hodně ohňových vystoupení, nikdy však nedosahovalo takové kvality jako právě u „Novusáků“. Královské město Jemnice vždy sázelo na kvalitu, a proto jsme skupinu z Polné oslovili ohledně pořádání Jemnické bitvy. Po osmi ročnících jsme si naprosto jisti, že jsme vybrali ty správné. 
Co však na Novus Origo nejvíc obdivuji, je to, že své umění nedělají pro peníze, ale dělají ho srdcem. 
Zkrátka a dobře, Jemnice ráda spolupracuje s Pány ohně a meče a těší se na další společnou budoucnost."
Ing. Petr Novotný, místostarosta města Jemnice
" Společenstvo meče a ohně Novus Origo už několikrát podpořilo charitativní organizaci DEBRA ČR, která pomáhá lidem se závažnou nemocí motýlích křídel. Ve třech po sobě následujících letech uspořádali krásnou akci s názvem Roštejnský hodokvas, jejíž výtěžek věnovali na podporu pacientů s tímto nevyléčitelným onemocněním. Tyto prostředky, které se v součtu vyšplhaly přes 100.000 Kč, přispěly vždy k realizaci ozdravného pobytu pro nemocné a jejich rodiny. Jeden z těchto pobytů dokonce členové Novus Origo osobně navštívili a předvedli dětem pravé středověké klání, děti si mohly prohlédnout dobové oblečení i zbraně a proměnit se na chvíli v malé rytíře a princezny - bojovnice.  Pro všechny to byl nádherný zážitek! 
Za veškerou podporu skupině Novus Origo ze srdce děkujeme a přejeme mnoho štěstí a úspěchů v jejich další činnosti!"
Vaše DEBRA ČR, z.ú., Anita Gaillyová
" Nadační fond pro hiporehabilitaci ve spolupráci s Psychiatrickou nemocnicí Havlíčkův Brod již po mnoho let pořádá tradičně poslední středu v měsíci srpnu veřejnou benefici. Společenství ohně Novus Origo z Polné je po mnoho let tradičním účastníkem této oblíbené akce a spolupráce s jeho členy je naprosto vynikající. Na benefici se podílí nejen se svým strhujícím ohnňovým vystoupením, ale také poskytují možnost pro dětské návštěvníky v originálních soutěžích - konkrétně v akrobacii se šátky. Je prima sledovat, jak zkušenější a starší členové společenství vychovávají své mladinké nástupce a jak se v průběhu let tito mladí "ohňoví" lidé stávají plnohodnotnou součástí skupiny "Novus Origo".
Děkujeme!!!"
MUDr. Andrea Mašková, Psychiatrická nemocnice Havlíčkův Brod

Marta Jandová k naší fire-show:
"Ta konečná pozice bylo absolutní vyvrcholení, orgasmus ohňovej."

Podpořili jsme:

       
      

 
TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky